Merka Medikal Tekstil Hakkımızda

Merka Medikal Tekstil; satış ve satış sonrası hizmet yelpazesini sadece hastaneler, tıp merkezleri ve hekimler olarak kullanıcılara aynı kalite ve güven ilkeleri ile ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermeleri için hizmet veren Merka Medikal Tekstil, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size profesyonel çözümler sunmaktadır.


Gerçek kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırmayı amaçlayan Merka Medikal Tekstil, bu yolda adımını  tek kullanımlık hasta önlükleri, tek kullanımlık cerrahi önlükler, tek kullanımlık tulumlar, tek kullanımlık çarşaf, tek kullanımlık yastık kılıfı, tek kullanımlık sedye örtüsü, tek kullanımlık hasta yıkama çarşafı, tek kullanımlık kolonoskopi pantolon, tek kullanımlık kolonoskopi şortu, ceset torbaları, ürünlerini de üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.


Müşteri memnuniyetini kendine temel ilke edinmiş olan firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir.
Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Firmamız da bu sorumluluğu üstlenip sizlere uluslararası kalite standartlarında sağlıklı bir yaşam sunmak adına ihtiyacınız olan ürünlere kolay erişebilmeniz ve kullanabilmeniz için sınırsız destek vermektedir.

Ata Mah. 763 Sk. No:12 Efeler / AYDIN
0256 219 52 80
info@merkamedikaltekstil.com
www.merkamedikaltekstil.com ©
X
Whatsapp
E-Mail
Telefon